Выберите
Ваш город
Вхід до особистого кабінету
Боярка
Абонентський відділ
(044) 590-08-09
Технічна підтримка
0-800-505-322
*звонки с украинских стационарных и мобильных номеров бесплатно
Замовити дзвінок
У цьому вікні, Ви можете замовити зворотний зв'язок з адміністративних, технічних питань, а також з питань про підключення. Вам зателефонують протягом 15-ти хвилин, якщо запит був відправлений з 9: 00-21: 00.
Абонентський відділ 9:00 -21: 00, Технічна підтримка 0: 00-24: 00 (Цілодобово)
Замовити консультацію
Чудовий вибір!
Заповніть поля форми, та натисніть замовити підключення. Наші оператори зв'яжуться з Вами, щоб продовжити оформлення підключення в телефонному режимі.
Обраний тарифний план « »
Відділ по виконанню заявок працює щодня 9:00 до 21:00. Чекайте дзвінка в цей період
Замовити консультацію
Чудовий вибір!
Заповніть поля форми, та натисніть замовити. Наші оператори зв'яжуться з Вами, щоб проконсультувати в телефонному режимі
Відділ по виконанню заявок працює щодня 9:00 до 21:00. Чекайте дзвінка в цей період
Замовити консультацію
Чудовий вибір!
Заповніть поля форми, та натисніть замовити підключення. Наші оператори зв'яжуться з Вами, щоб продовжити оформлення підключення в телефонному режимі.
Обраний тарифний план « »
Відділ по виконанню заявок працює щодня 9:00 до 21:00. Чекайте дзвінка в цей період
Замовлення обладнання
Шановні користувачі! після підтвердження заявки оператором Ви зможете забрати обладнання в офісі або оформити доставку додому -50 грн
Обране обладнання « »
Відділ по виконанню заявок працює щодня 9:00 до 21:00. Очікуйте дзвінка в цей період

Послуги

У цьому розділі Ви можете ознайомитися з додатковими послугами та прейскурантом на додаткові сервісні роботи
Дадаткові послуги до тарифного плану
Назва Ціна
1 Білий динамічний IP

Динамічний білий (зовнішній) I.P

20.00 грн./місяць .

Ціна на сервісні роботи
У цьому розділі Ви можете ознайомитися з додатковими послугами та прейскурантом на додаткові сервісні роботи. 
Сервісні послуги надає компанія ТОВ «Електронні журнали»

Назва Ціна
1
Підключення в багатоквартирному будинку до порту 1 Гб/с

При наявності технічної можливості в точках присутності. У підключення входить: - прокладання кабелю від обладнання Оператора до приміщення Клієнта; - підключення до порту в комутаційному обладнанні Оператора; - надання Абоненту кабелю (UTP 5e) довжиною до 20 метрів для самостійної прокладки в приміщенні (додатковий кабель оплачується за тарифом в п. 3); - реєстрація в мережі Оператора мережевого обладнання Клієнта; - конфігурація підключення до мережі Інтернет/ДОМОнет стандартними засобами операційної системи, встановленої на комп'ютерному обладнанні Клієнта (Windows і Ubuntu). Не більше 1 пристрою (комп'ютер);

49.90  грн.
2
Виклик майстра для усунення неполадок в межах приміщення абонента

Будь-який виклик майстра для діагностики і проведення робіт в межах квартири абонента (в сегменті багатоквартирних будинків) або від пристрою ONU (для приватного сектора), а саме: перевірка інтернет з'єднання, тестування швидкості, перевірка обладнання, ремонт кабелю, коннектора, доставка, встановлення та налаштування обладнання (WI fi роутер, STB приставки і т.д.) Так само виклик оплачується, в разі, якщо не було проведено попередньої діагностики в телефонному режимі з технічною підтримкою.

50.00  грн.
3
Додатковий кабель в приміщенні абонента (без укладання)

Додатковий кабель (UTP 5e, GOF) в приміщенні абонента.

5.00  грн.
4 200.00  грн.
5
Налаштування WI fi Роутера

Налаштування будь-якого WI fi роутера.

100.00  грн.
6
Укладання кабелю вита пара в межах квартири абонента без пересування меблів

Укладання кабелю в квартирі абонента відкритими шляхами, включаючи кріплення кабелю кліпсами (з розрахунку 3 шт. на 1 метр), а також укладання кабелю відкритим шляхом по периметру кімнати, за меблями і т.д.

5.00  грн.
7
Встановлення подвійної розетки RJ 45

Встановлення на прохання абонента подвійної розетки RJ 45 (вартість розетки не входить у вказану ціну).

50.00  грн.
8
Обтиск коннектора RJ 45

Обтиск коннектора RJ 45.

30.00  грн.
9
Буріння 1 отвору в межах квартири абонента

Виклик майстра для буріння додаткових отворів в межах квартири.

20.00  грн.
10
Підключення в м.Бровари

Виклик фахівця для підключення в м. Бровари в точках присутності.

50.00  грн.
11
Налаштування IPTV на ПК абонента

Виклик майстра для налаштування IPTV на ПК. Виклик майстра оплачується окремо.

40.00  грн.
12
Налаштування додатку на телевізорі з функцією SMART.

Дана послуга включає в себе 2 етапи: діагностика і налаштування. Виклик майстра для діагностики - 50 грн .: 1. Аудит локальної мережі та активного обладнання абонента в квартирі. 2. Розробка пропозиції щодо зміни схеми включення для більш стабільної роботи послуги 3. Узгодження схеми підключення з абонентом. Налаштування програми на SMART - 100 грн: Налаштування доступу до ресурсів мережі Інтернет на SMART - 100 грн: Налаштування телевізора з вбудованим SMART для доступу абонентів до ресурсів мережі Інтернет. Примітка: Якщо абонент відмовляється від налаштування, або налаштування неможливе - 50 грн оплачуються в будь-якому випадку.

150.00  грн.
13
Кроссування абонентської розетки стандарту RJ 45

Ціна вказана за роботи майстра з 1-ю розеткою, яка вже є у абонента. В ціну входить: розбирання розетки, кросування модуля розетки, зворотня зборка розетки.

50.00  грн.
14
Налаштування мережевих параметрів

Налаштування мережевих параметрів при новому підключенні на пристроях Абонента (ПК, ноутбук).

40.00  грн.
15
Налаштування медіа-плеєра ОС Android

Налаштування медіа-плеєра абонента (тільки ОС Android) для можливості використовувати ресурси мережі Інтернет. В даний вид послуг входить: разова інсталяція 1-го безкоштовного додатку та 1-го кодека для відео потоку (при необхідності),прописування 1-го плейлисту по запиту Абонента.

50.00  грн.
16
Кабель FTP для робіт по фасаду

Ціна за 1 метр кабелю FTP для робіт по фасаду оплачується при таких умовах: 1. Повторна прокладка лінії: метраж оплачується абонентом тільки той, який знаходиться в межах квартири. 2. Первинна прокладка лінії: тільки в разі якщо Абонент відмовляється від підключення стандартним шляхом прокладки кабелю з під'їзду і замовляє прокладку кабелю саме по фасаду. В такому випадку, метраж оплачується за всю прокладену лінію від обладнання Провайдера до точки підключення в обладнання Абонента.

15.00  грн.
17
Штатне підключення в приватному секторі

Вказана мінімальна ціна за підключення в приватному секторі. Ціна буде змінюватися в залежності від тарифу абонента 1) Роботи до території абонента: - прокладка оптичної лінії від найближчої оптичної муфти Провайдера (найчастіше по стовпах) до території абонента (забору або іншого огорожі приватної території абонента) - підключення оптичної лінії клієнта в центральне обладнання провайдера 2) Роботи на території абонента (від забору або іншого огорожі приватної території абонента до звичайно мережевого пристрою абонетов: ПК або Wi-fi роутер): - надання і укладання (мінімально необхідне закріплення) 30 метрів оптичного кабелю до пристрою ONU, включаючи до 10 метрів підземним шляхом через існуючий канал закладений на території абонента (при наявності) - буріння 1-го отвору для введення оптичного кабелю в будинок клієнта - 1 оптичний патчкорд - установка і зварювання FOB - установка і налаштування ONU - надання Абоненту кабелю (UTP 5e) довжиною до 20 метрів для самостійної прокладки в приміщенні; - Реєстрація в мережі Оператора мережевого обладнання Клієнта; - Конфігурація підключення до мережі Інтернет / ДОМОнет стандартними засобами операційної системи, встановленої на комп'ютерному обладнанні Клієнта (Windows і Ubuntu). Не більше 1 пристрою (комп'ютер). У разі, якщо зазначеного вище метражу або послуг недостатньо, і абоненту необхідний додатковий метраж матеріалів або виконати додаткові сервісні послуги, вартість підключення збільшується згідно з чинним прейскурантом, наприклад: - додатковий оптичний кабель (з укладанням) згідно п. 18 даного прейскуранта - додатковий кабель UTP 5e згідно п. 3 даного прейскуранта - додаткове буріння міжкімнатних стін відповідно до п. 9 даного прейскуранта - налаштування додаткового мережевого обладнання згідно п.5, п.11, п.12 , п.14 (в залежності від типу обладнання). Перед виконанням платних робіт, майстер оговорює з абонентом вартість послуг, а потім приступає до виконання.

500.00  грн.
18
Оптичний кабель + укладка на території абонента

Оптичний кабель + укладка на території абонента (від забору або іншого огорожі приватної території абонента до кінцевого мережевого пристрою абонетів: ПК або Wi-fi роутер) відкритими шляхами, включаючи кріплення кабелю кліпсами або іншими кріпленнями (з розрахунку 4 шт. на 1 метр), а також укладання кабелю відкритим шляхом по периметру кімнати, за меблями і т.д.

10.00  грн.
19
Кріплення кабель-каналу (короба) в приміщенні абонента

Кріплення 1 метра кабель-каналу (короба) дюбелем або іншими необхідними кріпленнями (з розрахунку 4 шт. на 1 метр) в приміщенні абонента, матеріал в цю ціну не входить. Матеріал (короб) абонент купує самостійно.

10.00  грн.
20 1.00  грн.
21 50.00  грн.
22
Виклик майста для робіт з оптичною лінією в приватному секторі на території кліента

Виклик майстра для діагностики і проведення робіт в межах території абонента в приватному секторі з оптичною лінією (від забору або іншого огорожі приватної території абонента до пристрою ONU).

200.00  грн.
23
Зварювання оптичних волокон

Ціна вказана за 1 зварювання.

50.00  грн.
24
Оптичний патчкорд

50.00  грн.
25
Встановлення оптичної розетки

Включає в себе вартість оптичної розетки.

50.00  грн.